Moderno Condominio Con Vistas Al Mar
Om van uw vakantie in Jacó te genieten, verblijf in Moderno Condominio Con Vistas Al Mar Jacó, gelegen binnen 16 minuten lopen van het Playa Jacó en binnen 3 km afstand van Mirador De Jaco.
Gasten van het appartement kunnen het centrum van Jacó bereiken met een wandeling van 10 minuten en de Parque Johannes Dankers bezoeken, op 450 meter ervandaan. El Miro ligt binnen 3,1 km afstand van dit appartement. Moderno Condominio Con Vistas Al Mar is gesitueerd op een paar stappen verwijderd van Zukia Art Gallery.
Het appartement heeft een patio, een balkon en een kleedruimte met airconditioning voor optimaal comfort. Deze accommodatie biedt gasten de handige voorziening van een droger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.
Voor degenen die hun eigen maaltijden willen koken, biedt Moderno Condominio Con Vistas Al Mar zelfvoorzienende opties zoals een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven. De accommodatie ligt op ongeveer 5 minuten wandelafstand van Terminal Jaco - San Jose busstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- AyA Jaco150 m
- Super Multiahorro Jaco250 m
- Teatro Jaco550 m
- Jaco Fine Meats950 m
- Planetarium Arcade550 m
- G-Spot500 m
- Horizon Church Jaco550 m
- Tico Pod Art House & Gifts900 m
- Frutas & Tablas850 m
- Citicinemas Plaza Coral500 m
- Luchthavens
- Vliegveld Quepos71 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Kleedruimte
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Moderno Condominio Con Vistas Al Mar?
Gasten van Moderno Condominio Con Vistas Al Mar kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Playa Jacó, op 16 minuten lopen ervan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn El Miro (3 km) en Mirador De Jaco (3,1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Moderno Condominio Con Vistas Al Mar?
Het duurt 10 minuten lopen om van Moderno Condominio Con Vistas Al Mar naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Moderno Condominio Con Vistas Al Mar?
De prijs van het boeken van Moderno Condominio Con Vistas Al Mar is $243.